Prane klinikes sone ju ofrohen sherbimet si me poshte:

Rezervo Takimin Tend Tani

Emri/Mbiemer: Email Address: Message:

Sherbimet Tona

Sherbim cilesor dhe cmime konkurues qe ju siguron me te miren per shendetin tuaj oral

Shiko me Shume Rreth Nesh
  • -

  • -

  • -

AKOMODIMI

Ne do t’ju ndihmojmë të zgjidhni datat që do t’i përshtaten më mirë nevojave tuaja në mënyrë që të gjeni zgjidhjen më të lirë dhe të përshtatshme për ju. Rehatia është qëllimi ynë.

TRANSPORTI

Ju do të gjeni njerëz të këndshëm dhe të buzëqeshur që do t’ju shoqërojnë në Hotel dhe në Klinikën tonë dhe do t’ju këshillojnë vendet më të mira për të shijuar kohën tuaj të lirë.

HOTELET

Ne kemi ne dizpozicion, disa hotele 3 deri ne 4 yje në bregdet, ku mund të shijoni të gjitha kushtet me te mira që ofrohen.

Cmime te lira

Tek ne mund te gjeni cmimet me te lira per trajtim dentar dhe pushime

Ekipi Yne

Dr. Anisa

Mjeke Stomatologe

Dr. Keliana

Mjeke Stomatologe

Dr. Dorina

Mjeke Stomatologe

Arritjet Tona

250

Pacient te Kenaqur

20

Ekipi Yne

21

Foundation

100

Klient

Na Kontaktoni

Rezervo Takimin Tend Tani

Rreth Nesh

E vetmja poliklinike dentare ne zone me staf te kualifikuar sherbim cilesor dhe cmime konkuruese qe ju siguron me te miren per shendetin tuaj oral. Materialet e nje cilesie te larte dhe teknologjia bashkekohore jane vula e garancise se punes sone.

© 2017 Publialb. All rights reserved | Design by Publialb